sobota, 11 grudnia 2010

Zimowe szaleństwo

Boże jak ja długo tu nie pisałam! Przepraszam wszystkich oczekujących na nowości z życia Snoopiego ale nauka pochłania mi dużo (za dużo) czasu.
Od ostatniego wpisu wydarzyło się pewnie mnóstwo rzeczy o których już nie pamiętam. Snoopy ma się dobrze, ostatnio zaniedbaliśmy sztuczki, z braku czasu oczywiście ale trenujemy sobie agility i próbujemy nakręcac łaciatego na zabawki.
W przyszłości mam zamiar zmienic wygląd bloga na dużo bardziej czytelny i przejrzysty ;) Mi się nie chce na nim pisac, bo wygląd jest do bani a komu by się to w dodatku chciało czytac ;)

Hmm...nawet nie wiem od czego zacząc, myślę że najlepiej zrobic mały pokaz zdjęc, bo opisowo będzie chyba trudniej to wszystko przedstawic.

Na szczęście zdjęc nie jest dużo, gdyż na nie również nie mam czasu...

Głupio od tego zaczynac, bo wychodzi na to że chcemy się pochwalic no ale cóż, najstarsze zdjęcia jakie mam. Zakup wystawowy z Poznania, czyli kolejna obróżka do kolekcji ;)
Przyszła również do nas (w końcu!) wygrana szczota w konkursie fotograficznym PP.


No i wypadałoby zrealizowac temat posta, czyli wstawic zdjęcia zimowe ;)To by było na tyle ;) Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin, postaram się pisac częściej jeśli tylko będzie to możliwe ;)

3 komentarze:

 1. Widzę, że u was zimowe szaleństwa ;) (u nas także...)
  Obróżka superowa!!! Ale Snoopy ma same fajne obróżki xD
  Miło cię było poznać w Poznaniu :) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ ja zdolna jestem, dopiero zauważyłam, że bloga macie. ]:->

  OdpowiedzUsuń
 3. Asia-hehe widac psiaki uwielbiają śnieg! Snoopy jest wielkim fanem białego puchu a szczególnie kiedy może się w nim pobawic z jakimś czworonożnym kolegą.
  Mi również bardzo miło było Was poznac w Poznaniu! No i mam nadzieję że zobaczymy się na zlocie :)
  Dodaję Was do linków, bo nie wiem ale jakoś mi umknęliście :oops:

  Kasia-gratuluję! ale bardzo cieszę się że udało Wam się do nas dotrzec ;) Dodajemy Was do linków.

  OdpowiedzUsuń